Witamy na stronie FirmyWeselne.pl - ogólnopolskiej WYSZUKIWARCE ŚLUBNEJ - miejscu, które łączy wszystkie firmy z Polski, należące  do branży ślubnej i udzielające się w niej aktywnie oraz wszystkie Pary Młode, które stoją przed tak ważnym zadaniem, jakim jest organizacja najpiękniejszego dnia w życiu, czyli ślubu oraz wesela.

Dlaczego my? Ponieważ branża ślubna nam nie straszna!

Jesteśmy grupą, która od 24 lat (od 1993 roku) na południu Polski jest liderem z zakresu branży ślubnej. Przez ten czas stworzyliśmy skuteczne i sprawdzone kanały komunikacji, których celem było i jest łączenie Par Młodych z firmami ślubno-weselnymi.

 

Wydaliśmy łącznie 70 magazynów “SUFLER MŁODEJ PARY”;„Śluby od A-Z”, w których zgromadzone były oferty firm weselnych, fachowe poradniki oraz wysokiej jakości artykuły o tematyce ślubno-weselnej. Powstało także e-wydanie, które notowało ponad 5 tys pobrań w kwartale. Magazyn kolportowany był na terenie Małopolski aż w 330 miejscach.

 

Ponadto od podstaw stworzyliśmy największą imprezę ślubno-weselną na południu kraju, w Krakowie – pod nazwą Małopolskie Targi Ślubne. Każdego roku  od 20 lat imprezę odwiedza blisko 10 tys. uczestników, gdzie wystawia się około 250 firm z branży ślubno-weselnej.

 

Jesteśmy także organizatorami pierwszego w Polsce  konkursu KAPEL WESELNYCH – ocenianego przez profesjonalne jury, składające się z zawodowych muzyków i wykonawców.

Obecnie, pomysł kontynuowany jest podczas Małopolskich Targów Ślubnych jako PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH, ale oceniającymi są pary, które wybierają zespoły na swoje wesele.

 

W 2007 roku założyliśmy także ponadregionalne forum internetowe - serwis WeseleForum.pl, który miesięcznie odwiedzany był przez ponad 40 tys. osób - liczba postów sięgała blisko 500 tys. i ponad 2,5 tys. aktywnych wątków.

 

 Portal FirmyWeselne.pl istnieje od 2002 roku. Przez kilkanaście lat nasza strona przechodziła transformacje zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Wszystko po to, aby skutecznie łączyć Pary Młodej z firmami, które pomogłyby im zorganizować wyjątkowy ślub oraz wesele. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom obecnie działamy jako Ogólnopolska Wyszukiwarka Ślubna.

 

Wierzymy, że razem uda nam się zorganizować niejedno wyjątkowe wesele, ponieważ....

 

Łączy nas ślub - łączą nas FirmyWeselne.pl

cien cien cien
cien cien