Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Kolor roku 2019 Instytutu Pantone - Living Coral.

Parę dni temu Instytut Koloru Pantone ogłosił kolor Living Coral (16-1546) kolorem roku 2019. Dla dekoratorów wnętrz, przemysłu modowego, czy branży ślubnej to bardzo ważna wiadomość, bowiem wybrana barwa wiąże się z „duchem epoki” (filozoficzny termin „zeitgeist”), czyli z dominującymi na świecie trendami ideowymi i filozoficznymi, które w każdej z tych branż przekładają się na tendencje w nich obowiązujące.

Jeśli na co dzień żyjecie w zgodzie z najnowszymi trendami, ostatnio coraz bardziej ukierunkowanymi na zapobieganie zmianom klimatycznym, z pewnością zechcecie, żeby kolor roku - Living Coral pojawił się w kolorystyce waszego ślubu i przyjęcia weselnego. Ta koralowa barwa o złotym odcieniu, która zgodnie z przekazem Instytutu Pantone stanowi symbol afirmacji życia, natury, optymizmu, ekspresji, może stać się motywem wiodącym planowanej przez Was uroczystości, lub pojawić się tylko w formie akcentów, kontrapunktów kolorystycznych, do czego zresztą świetnie się nadaje.

Zaproszenia, listy gości, menu

Living Coral może stać się kolorystycznym motywem przewodnim przewijającym się od zaproszeń, przez listy gości, czy tabliczki przy miejscach przy stole, do wydrukowanych kart menu. Zrównoważony bielą, czernią, czy szarością z pewnością wpadnie Waszym gościom w oko i będzie się wyróżniać na tle modnych do tej pory w tym temacie zielonych motywów.

Zdjęcie lewy dolny róg źródło: itakeyou.co.uk

Dekoracje roślinne

Niezależnie od tego, czy lubicie barwę koralową i chcecie się nią otoczyć, czy jednak wolicie jej mniej, temat florystycznych dekoracji dostarczy Wam dużej dowolności w tym zakresie, jest to bowiem kolor występujący w naturze dosyć często w całym bogactwie odcieni. Wiązanka ślubna Panny Młodej, kwiat w butonierce Pana Młodego, czy dekoracje kościoła i sali przyjęcia weselnego - możliwości doboru kwiatów o koralowej barwie są olbrzymie!

Torty

Również w dziedzinie weselnych słodkości możecie poszaleć kolorystycznie i dobrać Living Coral w stopniu jaki będzie Wam odpowiadał - od koloru kwiatów zdobiących np. cały biały tort, przez kolor lukru poszczególnych pięter, czy innych elementów dekoracyjnych, po cały tort w tym kolorze.


Zdjęcie w lewym dolnym rogu - MurrayMe.

Dekoracja sali i stołów

Należycie do przyszłych małżonków, dla których dekoracja sali i stołów Waszego przyjęcia weselnego jest równie ważna, co pozostałe aspekty tej wyjątkowej uroczystości? Z pewnością ma ona duże znaczenie dla samopoczucia Waszych gości a paleta kolorystyczna ma w tym swój spory udział wpływając na nasze emocje i nastrój. Barwa Living Coral jest tak ciepła i pozytywna w odbiorze, że jej użycie, np. poprzez kolor balonów, dekoracji ściennych, serwetek, czy zastawy stołowej na pewno przysłużą się dobrej atmosferze Waszego świętowania.

Akcesoria Panny młodej i druhen

Jeśli koralowy jest Twoim kolorem, to wybierając taką suknię ślubną, będziesz w zgodzie nie tylko z sobą, ale i z najnowszymi trendami, które pozwalają na spore kolorystyczne szaleństwo w modzie ślubnej damskiej. Jeśli jednak wybierzesz białą, lub kremową klasykę, to może Twoja świadkowa się ucieszy z możliwości wyboru kreacji w kolorze roku? Gdyby jednak i ona nie czuła się w nim dobrze, to nic nie stoi na przeszkodzie wyboru akcesoriów w najmodniejszym kolorze 2019 roku. Bukiet Panny młodej, torebka świadkowej, lub buty obu, mogą swym ciepłym odcieniem pięknie uzupełnić i wykończyć Wasze stylizacje.

Makijaż

Postawisz na akcesoria w kolorze koralowym? Świetnie je uzupełni i podkreśli makijaż w tych barwach. Szminka do ust, lakier do paznokci a nawet tonacja cieni do powiek, jeśli tylko pasuje do Twojej karnacji i kolorystyki może być ukłonem w stronę ciepłego i ekspresyjnego Living Coral.

Akcesoria Pana młodego i świadka

Kreacje Pana Młodego i jego świadka również mogą zyskać na dobraniu do nich koralowych dodatków wpisując się równocześnie w jeden z modniejszych trendów tego sezonu „mix and match” (po szczegół yzapraszamy do naszego artykułu na ten temat: https://firmyweselne.pl/artykul/260/przeglad-trendow-2019-moda-meska). Kwiatek w butonierce (o czym pisaliśmy powyżej), krawat, koszula, albo skarpetki w tym kolorze będą równocześnie pięknie współgrać z podobnymi akcentami w strojach Panny Młodej i jej świadkowej.

Zdjęcie po lewej - źródło: onewed.com

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA