Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Fotorelacja z 34 Małopolskich Targów Ślubnych.

Liczymy na to, że daliście się skusić i odwiedziliście w ten weekend 34 Małopolskie Targi Ślubne. Mamy dla Was fotorelację z tego wydarzenia - tym, którzy byli, być może ułatwi utrwalenie w pamięci wszystkich firm, inspiracji i trendów, które ich zaciekawiły, tych, którym nie udało się być, a ich ślub i wesele wciąż jeszcze w dalszej perspektywie, może zachęci do uczestnictwa w kolejnych targach.

Zaproszenia

Po rezerwacji terminu ślubu i wesela, decyzja odnośnie formy i wyglądu zaproszeń będzie jedną z pierwszych, z jakimi przyjdzie się Wam zmierzyć. Ta właśnie branża miała wyjątkowo liczną reprezentacją na tegorocznych targach a to oznacza, że było w czym wybierać i dopasowywać do stylu Waszej wymarzonej uroczystości.

Kreacje ślubne dla niej

Jeśli wciąż poszukujesz swojej wymarzonej sukni ślubnej, oraz dodatków do niej, targi ślubne być może pomogły Ci dokonać pewnych wyborów i podjąć decyzje, które sprawią, że będziesz mogła uważać ten temat za zamknięty i przejść do kolejnych spraw związanych z organizacją ślubu i wesela.

Kreacje ślubne dla niego

Garnitury, koszule, buty dla Pana Młodego to temat równie ważny jak kreacja Panny Młodej z pozornie mniejszą ilością opcji do wyboru. Mamy nadzieję, że nasi wystawcy szeroką gamą produktów pomogli Ci już się do czegoś przymierzyć.

Biżuteria ślubna

Często wybór samych obrączek może nastręczyć przyszłym małżonkom sporo problemów a przecież oprócz tego warto odpowiednio dobrać resztę ślubnej biżuterii - dla Pana Młodego np. spinki do mankietów, dla Panny Młodej kolczyki, naszyjnik, czy bransoletkę. Firmy jubilerskie wystawiające się na targach postarały się odpowiedzieć na Wasze zapotrzebowanie w tym temacie.

Weselne słodkości

Odpowiednie dobranie weselnego tortu i pozostałych deserów, zarówno pod kątem smaku jak i walorów estetycznych jest dla Was z pewnością równie ważne, jak wybór ślubnych kreacji. Na naszych targach oferta wyrobów cukierniczych była bardzo bogata a możliwość degustacji większości sztandarowych produktów na pewno bardzo ułatwiła Wam zadanie.

Czym do ślubu

Szukaliście auta, którym chcecie pojechać do ślubu? Z pewnością na targach było w czym wybierać niezależnie od charakteru w jakim planujecie urządzić Wasz ślub i wesele.

Sala weselna

Niezależnie, czy myślicie, żeby wybrać restaurację, hotel, czy dom weselny na wasze przyjęcie, liczymy, że oferta targów pomogła Wam upewnić się, który z tych wyborów okaże się ostatecznie dla Was tym trafionym w dziesiątkę.

Dekoracje florystyczne

Czy wyobrażacie sobie swój ślub bez kwiatowych, roślinnych dekoracji? Jeśli nie i wiecie z najnowszych trendów, że obecnie dekoracje florystyczne to dużo więcej, niż wiązanka ślubna i bukiety w wazonach na stołach, nasi wystawcy z tej branży z pewnością Was nie zawiedli!

Muzyka

Trudno sobie wyobrazić udane przyjęcie weselne bez dobrej muzyki. U nas mieliście okazję posłuchać wielu zespołów na żywo, porozmawiać osobiście z różnymi wykonawcami weselnej oprawy muzycznej, co jest możliwością nie do uzyskania przez internet. Mamy nadzieję, że były to dla Was owocne spotkania.

Fotografia, fotobudka, video filmowanie

Branża fotograficzna i video filmowania z roku na rok tak udoskonala i ulepsza swoją ofertę, że targi porządkują wiedzę z tego zakresu i pomagają przyszłym małżonkom zapoznać się z wszystkim nowymi możliwościami. Czy wiedzieliście np., że fotobudka może mieć wygląd stylowego lustra?

Bogactwo ofert

Branża ślubna i weselna oferuje takie bogactwo ofert, że często trudno przez indywidualne poszukiwania dotrzeć do wszystkich rodzajów weselnych usług. Na targach mieliście szansę poznać niektóre z nich.

Mamy nadzieję, że starania, których dołożyli nasi wystawcy i my, jako organizatorzy, spełniły Wasze oczekiwania i odpowiedziały na Wasze zapotrzebowanie w każdym możliwym aspekcie planowania i organizacji tego jedynego w życiu wydarzenia. Podzielcie się z nami Waszymi opiniami - jesteśmy ciekawi co wam się podobało a co jeszcze wymaga ulepszenia

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA