Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Dlaczego warto iść na targi ślubne.

Już w najbliższy weekend, tj. 8-go i 9-go grudnia zaprosimy Was, jak co roku nieprzerwanie od dwudziestu lat, na 34 Małopolskie Targi Ślubne. Przekonanych, że warto je odwiedzić nie musimy zachęcać, nieprzekonani pewnie zdania nie zmienią, a dla wahających się czy warto kupić bilet, poświęcić wolny dzień i w dobie wszechobecnego internetu wybrać się w miejsce, gdzie z pewnością będzie tłumnie i gwarno powstał ten tekst.

Czym są targi?

Targi ślubne to impreza zdecydowanie warta odwiedzenia zarówno dla par, które właśnie się zaręczyły, jak i dla tych, które są na etapie dokonywania konkretnych wyborów. Dzięki setkom wystawców branży ślubnej, oferującym szeroki wachlarz usług od obrączek, ślubnych kreacji, weselnych deserów przez fotografa, na oprawie muzycznej, czy sali kończąc, targi umożliwią Wam szybkie i łatwe porównanie wielu ofert. Gdy macie już zarezerwowane, np. termin, czy salę, te konkrety ułatwią Wam wybór firm pod kątem dostępności czasowej, czy jak w przypadku np. tortów kwestii stawki za dowóz. Jeśli wśród usługodawców są firmy, u których planujecie zakupy, np. sukni ślubnej, bielizny, obrączek, czy biżuterii ślubnej tym bardziej warto się wybrać, bo jest bardzo duża szansa, że dzięki obecności na targach otrzymacie sporo rabatów. Nie do przecenienia jest również możliwość podglądnięcia najnowszych trendów i wielu ciekawych inspiracji.

Rozmowa w cztery oczy

W dzisiejszych czasach wydawałoby się, że internet wystarcza do załatwienia praktycznie wszystkiego. Jednak w przypadku planowania tego najważniejszego dnia w życiu bezpośredni kontakt z ludźmi, którym powierzysz organizację Waszego ślubu i wesela w jakimkolwiek zakresie jest bezcenny. Oddanie tak istotnej sprawy w ręce kogoś, kogo zna się tylko z pięknej reklamy w internecie może stać się źródłem dodatkowego stresu. Przekazując innym kontrolę nad wybranymi kwestiami ślubnymi, powinniście być przekonani, że Wasi usługodawcy są godni zaufania, o podobnej wizji i wrażliwości. Konsultacje internetowe lub telefoniczne niosą ryzyko nieporozumień i pomyłek. Natomiast targi dają możliwość spotkania wszystkich osobiście, rozmowy, wymiany spostrzeżeń oraz pomysłów, czy uzyskania natychmiastowych odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania, np. o wolne terminy.

Rzeczywistość kontra internet

Czy spotkaliście się z sytuacją, że produkt, który kupiliście przez internet nie spełnia waszych oczekiwań, bo na podstawie zamieszczonego w sieci zdjęcia wyobrażaliście go sobie zupełnie inaczej? Doskonale wiecie, że tort musi nie tylko wyglądać, ale smakować a świece zapachowe również pachnieć? Na targach możecie skonfrontować, lub uzupełnić dane z internetu z rzeczywistością: dotknąć tkaniny wymarzonej sukni, usłyszeć na żywo zespół muzyczny, wypróbować foto-budkę, przećwiczyć pierwszy taniec, czy skosztować wyrobów cukierniczych. Dzięki temu unikniecie potencjalnych rozczarowań na każdym etapie organizowania tej najważniejszej dla Was uroczystości wzbogacając również swoja wiedzę o najnowsze trendy, cenniki usług i wolne terminy interesujących Was wystawców.

Bonusy, nagrody i atrakcje

To kolejna, niezaprzeczalna zaleta targów - bonusy, rabaty i konkursy. Zniżki oferowane przez wielu wystawców, bardzo często w formie ulotek z kodem rabatowym, m.in. jubilerów, takich jak Apart, czy Kruk, sięgają 30%, czasem nawet 50%. Często fotografowie, czy DJ-e oferują upusty w formie kilkuset złotych mniej od ich regularnych cen. Bardzo popularne są konkursy dla narzeczonych w których możecie wygrać nagrody, o łącznej wartości nawet kilkunastu tysięcy złotych! Do zgarnięcia są bony na suknię ślubną, garnitur, podróż poślubną, lub obsługę muzyczną, czy obrączki. Wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko śledzić to, co dzieje się na scenie oraz na stoiskach i wykazać się chęcią wzięcia udziału w zabawie, by mieć szansę na zdobycie takich wartościowych upominków.

Jak się przygotować przed pójściem na targi ślubne

W celu maksymalnego wykorzystania korzyści, jakie oferują targi warto się do nich wcześniej przygotować. Po pierwsze odpowiadając sobie na pytanie na jakim etapie planowania i organizacji ślubu jesteście. Jeśli dopiero co się zaręczyliście wizytę na targach potraktujcie jako źródło inspiracji, zapoznanie się z najnowszymi trendami, zorientowanie się, co się dla was sprawdzi a co na pewno nie - np. czekoladowy smak tortu, choć wcześniej myśleliście tylko o takim. Natomiast na etapie pierwszych wyborów zróbcie wcześniej listę, jakimi konkretnie usługami jesteście zainteresowani. Dzięki temu skupicie się tylko na wybranych stoiskach, zaoszczędzając sporo czasu. Po drugie warto wziąć ze sobą notatnik i coś do pisania, żeby zapisywać ważne informacje, wolne terminy czy ceny. Przyda się też jakaś gotówka, bo może się okazać, że właśnie na targach podpiszecie korzystną dla Was umowę  i będzie potrzebna zaliczka.

Targi ślubne to „must to do” ślubnych przygotowań i jedyna taka okazja w życiu, aby tam być… Choćby z ciekawości!

 

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA