Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Przegląd trendów 2019 - oprawa ślubu i przyjęcia.

Myślicie, że przeczytaliście już wszystko o najgorętszych trendach prognozowanych na nadchodzący , 2019 rok? W naszym kolejnym artykule przekonacie się, że specjaliści z branży w anglojęzycznych portalach ślubnych nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa (shefinds.com vault634.com https://www.invitationsbyrsquared.com https://victoriapark.com.au )  a ich przewidywania być może okażą się pomocne w jeszcze lepszej organizacji Waszego ślubu.

Kolorystyka ślubu i przyjęcia

Niezależnie od pory roku, na którą przypada planowany przez Was ślub nie macie zamiaru sugerować się paletą barw aktualnie dominującą w naturze a neutralne i spokojne kolory nie są dla Was? Marzą Wam się mocne, nasycone barwy np. turkus, czy pomarańczowy jako przewodni motyw kolorystyczny Waszego przyjęcia weselnego? Mamy dla Was dobrą wiadomość - w tym sezonie każde „szaleństwo” kolorystyczne jest zgodne z trendami, jeśli tylko zaspokaja Wasz gust i potrzeby. Przewidywania na ten rok zakładają dużo więcej swobody kolorystycznej w Waszych aranżacjach ślubnych, co pozwoli na zindywidualizowanie ich charakteru.

Dekoracje roślinne i kwiatowe

Wciąż w modzie pozostają wielkie bukiety, a także wiszące roślinne dekoracje, które oprócz niewątpliwych walorów estetycznych mają dodatkowo praktyczną stronę - nie zajmują miejsca na stołach. O ile wciąż modne są elementy zielone stwarzające wrażenie przebywania w ogrodzie, to wracają do łask kwiaty, szczególnie jaskry i dalie, z uwagi na różnorodność żywych, nasyconych kolorów i bogatą wielowarstwową formę. Być może część z Was zainspiruje się niezapomnianym kwietnym łukiem, który uświetnił ślub Meghan Markle i Księcia Harry’ego i również postawi na roślinne instalacje i formy przestrzenne, jak łuki, czy kwietne żyrandole.

Weselne menu

Poza potrawami podawanymi do stołu, coraz częściej będziecie mogli dodatkowo skorzystać z bufetów z małymi porcjami wielu różnych dań. Wydaje się to świetnym rozwiązaniem w czasach, gdy coraz więcej osób, a tym samym gości weselnych przestrzega różnorodnych diet. Często nie jest łatwo w menu z regularnymi potrawami wydawanymi z kuchni zapewnić wystarczająco bogatej oferty dań uwzględniających te specjalne potrzeby, a takie bufety są w stanie świetnie spełnić tę funkcję. Uważamy również, ze to świetna okazja do spróbowania dań typowych dla regionów, czy nawet krajów z których pochodzą przyszli małżonkowie.

Styl ślubu i przyjęcia weselnego

Styl rustykalny, oraz vintage ustąpią w tym roku miejsca bardziej wyrafinowanej elegancji, często utrzymanej w charakterze industrialnym. Miejsce gipsówek i surowych faktur, np. lnów zastąpią nieskazitelnie gładkie i lśniące tkaniny, oraz eleganckie dekoracje roślinne i kwiatowe, które złagodzą surowość i minimalizm wnętrz coraz chętniej wybieranych na przyjęcie weselne. Dodatkowo stworzą wrażenie wprowadzenia natury do wnętrza, co już od jakiegoś czasu jest bardzo modne w aranżacji przestrzeni przyjęcia weselnego.   

Ślub eko

Jeśli staracie się żyć na co dzień ze świadomością zagrożeń, jakie postęp cywilizacji stwarza dla naszego środowiska naturalnego, to z pewnością ucieszy Was eko-trend, coraz modniejszy w branży ślubnej. Ograniczenie użycia plastikowych rurek do picia (zamiast tego papierowe), naczyń jednorazowych, czy gąbek w roślinnych dekoracjach, wprowadzenie weselnego menu z lokalnych sezonowych produktów, czy wykorzystanie do dekoracji roślin, które można ponownie zasadzić, to proste rozwiązania, które sprawią, że również w dniu Waszego ślubu pozostaniecie wierni swoim przekonaniom.

Wciąż czekamy na ogłoszenie w tym miesiącu koloru roku Pantone. Z pewnością będziemy mieli dla Was świeżą garść inspiracji bazujących na tym kolorze właśnie.

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA