Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Przegląd trendów 2019 - planowanie i organizacja.

W naszych najnowszych artykułach możecie przeczytać o trendach w modzie ślubnej damskiej, męskiej, czy weselnych deserach, które będą modne w roku 2019. W tym tekście chcemy Wam przybliżyć tendencje związane z planowaniem i organizacją tego najważniejszego dnia w życiu, prognozowane na nadchodzący sezon przez ślubnych ekspertów w anglojęzycznych branżowych portalach (shefinds.com vault634.com https://www.invitationsbyrsquared.com https://victoriapark.com.au https://www.weddingchicks.com). 

Pierwsze spojrzenie

Chyba wszyscy znamy przesąd, że jeśli Pan Młody zobaczy Pannę Młodą w sukni ślubnej wcześniej , niż w kościele w dniu ślubu, to przyniesie im to pecha. Okazuje się, że niezależnie od tego, czy zamierzacie nie kusić losu, czy konsekwentnie nie wierzycie w przesądy, to każdy z tych wyborów będzie „na czasie”. Branżowi specjaliści są bowiem podzieleni co do tego, który trend przeważy w przyszłym roku. Część z nich przewiduje, że warto poczekać a i goście docenią autentyzm Waszych emocji. Pozostali uważają, że każdej parze przyda się tuż przed ceremonią zaślubin chwila tylko dla siebie (w obecności fotografa, który uwieczni ten niepowtarzalny moment) niezwykle pomocna w stonowaniu emocji, które niewątpliwie będą Wam towarzyszyćw tym wyjątkowym dniu na każdym kroku.

Okres między zaręczynami a ślubem

Poza osobistymi preferencjami Pary Młodej można również mówić o modzie na czas trwania zaręczyn. Coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się na wydłużenie okresu pomiędzy powiedzeniem tak swojej drugiej połowie, a powtórzeniem tego przed księdzem/urzędnikiem stanu cywilnego w obecności najbliższych. Myślimy, że może to być z pożytkiem dla lepszego przemyślenia jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Postępując zgodnie z tym trendem z pewnością zyskujecie również czas na dopięcie wszystkich przygotowań na ostatni guzik, oraz szansę na uniknięcie stresu często wynikającego z pośpiechu.

Najnowsze technologie

Nadchodzi najlepszy czas dla wielbicieli wszelkich nowinek technologicznych również w branży ślubnej. Tradycyjną fotografię wspierać będzie coraz częściej fotografowanie z drona. Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, warto i pod tym kątem przemyśleć wybór kościoła i miejsca, w którym odbędzie się Wasze wesele - nie wszystkie lokalizacje będą wyglądały równie malowniczo „z góry”.

Coraz modniejsze staje się również video mapowanie 3D. Ekranem do wyświetlania projekcji może być fasada kościoła, czy budynku, w którym odbędzie się przyjęcie. Może to być również ściana wewnątrz sali weselnej, np. ta, na tle której usiądą Państwo Młodzi, a nawet tort. Dowolność mapowanych motywów, dodatkowo zmieniających się co parę minut, jest olbrzymia - roślinne, fajerwerki, świetlne. Na torcie mogą to być imiona Młodej Pary, lub ważne dla nich fotografie.


Torty:https://www.bdjc.co.uk, http://angiescottcakes.co.uk/

Ceremonia „unplugged”

Jednym z najciekawszych, wg nas, trendów prognozowanych na nadchodzący sezon jest moda na ślub "unplugged". Wyobraźcie sobie, że w dobie wszechobecnych smartfonów i relacji na żywo w mediach społecznościowych Wasza wymarzona uroczystość nie jest zakłócana zmultiplikowanymi błyskami fleszy (jedyne ich źródło to aparat Waszego fotografa, któremu nikt nie przeszkadza w pracy), a żaden z gości nie wpatruje się ukradkiem w ekran swojego telefonu. Jesli tak właśnie chcecie przeżyć ten moment, to zaplanujcie umieszczenie specjalnych tablic w widocznych miejscach przed kościołem/USC zapraszających gości do odłożenia telefonów komórkowych na czas ceremonii zaślubin. Dzięki temu będą mogli w pełni przeżyć to wydarzenie razem z Wami. Natomiast przyjęcie weselne to już odrębna sprawa. Tu w dobrym tonie jest, aby goście dzielili się chwilą w mediach społecznościowych.


Fotografie:  https://emilywrenweddings.com, Michał Tokarczuk

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA