Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Przegląd trendów 2019 - desery.

Należycie do tych par, dla których wybór weselnego menu jest równie ważny jak wybór Waszych kreacji? A główny bohater weselnego ucztowania, tort, ma smakować i wyglądać równie niepowtarzalnie i wyjątkowo, jak zapięta przez Was na ostatni guzik oprawa weselnego przyjęcia? Zobaczcie co dla Was znaleźliśmy na światowych branżowych portalach! (shefinds.com vault634.com https://www.invitationsbyrsquared.com https://victoriapark.com.au, http://www.weddedwonderland.com https://whimsicalwonderlandweddings.com https://eggwhitescatering.com http://www.quintessentiallyweddings.com https://americancakedecorating.com http://robotoptionsbinaire.com)

Torty geometryczne

To jest ich czas. Torty w kształcie pojedynczych, lub piętrowych prostopadłościanów, czy bardziej skomplikowane zbudowane z przenikających się wzajemnie brył zyskują coraz więcej zwolenników wśród przyszłych małżonków. Rzeźbiarską formę tych projektów podkreślają dodatkowo śmiałe, często kontrastujące ze sobą, kolory.

Drip cakes”

Ten trend zaciekawi być może zwolenników tradycji, którzy jednak oczekują efektu „wow”. Warstwa lukru, w innym kolorze, niż reszta tortu, spływająca od góry na niższe piętra pozwala uzyskać efekt zaskoczenia i sprawi, że Wasz weselny tort będzie niepowtarzalny. Stylowy, klasyczny w swej prostocie, jednak bez nadmiernie wyszukanej elegancji.

Tort: StarBird Bakehouse

Złote zdobienia

Nie wyobrażacie sobie oprawy swojego przyjęcia weselnego bez złotych akcentów? W takim razie mamy coś dla Was! „Złoty trend” wśród projektów weselnych tortów zagościł na dobre i ma się świetnie. Możecie w tym temacie poszaleć i zadbać o złote dodatki na Waszym torcie w każdym kształcie, który Wam i Waszemu cukiernikowi przyjdą do głowy.

Czarne kontrastujące elementy

Styl glamour, elegancki i dbający o szczegóły a jednocześnie łączący różne elementy i pozwalający na eksperymentowanie jest jednym z Waszych ulubionych? Jeśli tak, to, być może zdecydujecie się na tort, w którym pojawia się kolor czarny. Efekt glamour w projekcie Waszego tortu uzyskacie wybierając nieśmiertelna klasykę, czyli połączenie czerni i bieli, lub stawiając, bardziej odważnie, na całość w eleganckiej połyskliwej czerni.

Ręcznie malowane

Dla wszystkich ceniących rzemiosło i rzeczy będące wytworem rąk ludzkich (handmade) weselny tort może być kwintesencją takiego podejścia. Stworzony w całości przez zdolnego cukiernika - artystę może dodatkowo zachwycić Waszych gości ręcznie malowanym lukrem. Wybór wzorów jest praktycznie nieograniczony od roślinnych, po takie, które będą pasować do motywu przewodniego Waszego przyjęcia weselnego.

Torty: Murray me

Efekt trójwymiarowości

Najnowszy trend w dziedzinie zdobienia tortów pozwala, poprzez nakładanie kolejnych warstw lukru, uzyskać wrażenie trójwymiarowości tworzonych dzięki temu obrazów.Ten kierunek projektowania weselnych słodkości zyskuje coraz więcej zwolenników, choć wciąż nie znalazł się w gronie tych najbardziej popularnych. Dzięki temu, wybierając taki tort, z pewnością zaskoczycie swoich gości.

Tort: cakes2cupcakes

"Nearly naked cake"

Bardzo modne do tej pory „naked cakes”, czyli torty bez lukru z widocznymi warstwami, odchodzą powoli do lamusa ustępując miejsca bardziej eleganckim i wyszukanym projektom. Eksperci zauważają jednak trend, który pozwala pogodzić te dwa kierunki w postaci tortu, który będzie tylko delikatnie muśnięty warstwą lukru „nearly naked cake”, lub/oraz pokryty od góry warstwą lukru spływającą na niższe partie ciasta „nearly naked drip cake”. W postaci elementu dopełniającego całość najlepiej sprawdzą się w tym przypadku świeże kwiaty, bądź sezonowe owoce.

Zdekonstruowane torty

Na jakiś czas wypadły z mody, jednak teraz tryumfalnie wracają w postaci trendu na nadchodzący sezon. Zdekonstruowane torty, bo o nich mowa, mogą być ozdobą każdego przyjęcia weselnego, również Waszego. Poszczególne warstwy/piętra, z których najczęściej zbudowany jest weselny tort zostają rozdzielone i na osobnych paterach, czy stojakach różnej wysokości. Ustawione razem tworzą wizualnie różnorodną ale harmonijną grupę weselnych słodkości.

Bar z deserami

Od dekonstrukcji weselnego tortu już bardzo blisko do coraz modniejszego pomysłu na „bar z deserami”, przy którym każdy z gości będzie mógł spróbować całej gamy słodkości, jak makaroniki, muffiny, babeczki, magdalenki itp. To również okazja do przybliżenia ulubionych deserów pary młodej a także tych tradycyjnych, typowych dla ich rodzinnych stron.

 

 

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA