Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Świąteczne oświadczyny

Sklepy udekorowane lampkami, z półkami uginającymi się pod ciężarem świątecznego asortymentu przypominają nam, że święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. I choć wg nas za wcześnie, to dostrzegamy w tym pewne pozytywne strony. Jeśli zamierzasz oświadczyć się w te święta, to z pewnością nie zapomnisz, że już czas zacząć planować to ważne wydarzenie. Podpowiemy Ci parę pomysłów, które mogą okazać się w tym pomocne.

Kalendarz adwentowy

Kto powiedział, że ta forma odliczania dni do Wigilii jest zarezerwowana tylko dla dzieci? Dla wielbiciela oryginalnych pomysłów przygotowanie kalendarza adwentowego dla przyszłej żony będzie świetnym pomysłem. Może to być gotowy kalendarz z czekoladkami, czy zrobiony przez Ciebie, np. z zabawnymi liścikami. Efekt zaskoczenia, gdy w ostatnim dniu przed świętami Twoja wybranka znajdzie w nim pierścionek zaręczynowy niewątpliwie będzie wart wysiłku włożonego w przygotowanie tej niespodzianki.

Pod jemiołą

Stawiasz na tradycję, chcesz, żeby ważne momenty w Twoim życiu były na niej oparte i pomagały Wam budować rodzinne zwyczaje? Może oświadczyny pod jemiołą, zawieszoną nad wigilijnym stołem po pojawieniu się pierwszej gwiazdki (lub nad kuchnią, czy drzwiami wejściowymi) przypieczętowane tradycyjnym pocałunkiem to pomysł dla Ciebie? Przecież pocałunek złożony pod jemiołą na ustach ukochanej podczas świąt Bożego Narodzenia wróży miłość i szczęście na lata. Czasem nie trzeba uciekać się do wyszukanych sposobów, bo często te najprostsze pomagają najpełniej wyrazić uczucia.


Prezent pod choinką

Co święta masz problem z wyborem prezentu pod choinkę dla Twojej drugiej połówki? Może w tym roku postawisz na upominek, który ucieszy ją, jak żaden inny. Żeby budować napięcie i utrzymać element zaskoczenia aż do końca warto pierścionek zaręczynowy zapakować np. w kilka pudełek umieszczając to właściwe w kolejnym trochę większym, to w następnym, itd. Taka prezentowa matrioszka być może nie jest zbyt oryginalna, ale myślimy, że może przynieść osobie tak obdarowanej wiele radości.

Przy wigilijnym stole

Panowie, którzy wolą przeżywać ważne chwile w gronie rodzinnym, mogą rozważyć oświadczyny podczas kolacji wigilijnej. Pod warunkiem oczywiście, że przyszła Panna Młoda również podziela taki pogląd:) Przy stole wigilijnym panuje z reguły wyjątkowa atmosfera a rodzina i goście często przybywają liczniej, niż na inne uroczystości. Dzięki temu Wasze emocje zostaną dodatkowo wzmocnione życzeniami i dobrą energią, którą otoczą Was bliscy.

Wiadomość z choinkowych lampek

Jeśli wciąż poszukujesz właściwej oprawy i formy zapytania swojej ukochanej, czy zechce z Tobą dzielić resztę życia, to być może ta podpowiedź zdobędzie Twoje uznanie. Uformowanie lampek choinkowych na choince, lub w innym widocznym miejscu tak, aby tworzyły napis - pytanie np: „Czy wyjdziesz za mnie”? Jeśli Twoja przyszła narzeczona lubi rozwiązywać szarady i łamigłówki, to taki test na spostrzegawczość może przypaść jej do gustu.

Na zimowym spacerze

Marzysz, żeby oświadczyć się swojej partnerce w tym wyjątkowym świątecznym czasie, ale chciałbyś to zrobić w kameralnej atmosferze? Wbrew pozorom to wcale się nie wyklucza - wystarczy, żebyś zabrał ją na spacer. Nam pozostaje tylko życzyć, żeby pogoda Wam sprzyjała wyczarowując bajkowy zimowy krajobraz a piękne świąteczne dekoracje dopełnią reszty. Bliscy z pewnością zrozumieją Waszą potrzebę pobycia sam na sam, szczególnie, gdy po powrocie podzielicie się z nimi radosną nowiną.

Kolędnicy

Dla odważnych i umuzykalnionych zostawiliśmy na koniec rozśpiewaną opcję. Coraz więcej ludzi wraca do tradycji wspólnego śpiewania kolęd, i wędrowania od domu do domu w przebraniach postaci z jasełek. Takich kolędników (mogą to być Twoi znajomi, czy członkowie rodziny) warto zaangażować do wyśpiewania razem z Tobą matrymonialnej propozycji przed Twoją przyszłą narzeczoną. Jednak musisz być przekonany, że ona lubi takie wspólne muzykowanie i ta sytuacja jej nie onieśmieli.

Niezależnie od tego, czy któryś z pomysłów na świąteczne oświadczyny przypadł Ci do gustu mamy jeszcze jedną radę - warto wtajemniczyć kogoś zaufanego i poprosić, aby w odpowiednim momencie wyjął aparat/telefon i uwiecznił tę chwilę. Takie pamiątki są bezcenne, szczególnie dla dzieci, które ciekawi wszystko, co związane z okolicznościami poznania się i miłości Rodziców.

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA