Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Przegląd trendów 2019 - moda męska.

Jeśli planujesz swój ślub w nadchodzącym sezonie, to już najwyższy czas, żebyś zaczął przymierzać się do wyboru ślubnego garnituru i pomyślał o tym, by tworzył zgrany duet ze stylizacją Twojego świadka.
Mamy nadzieję pomóc Ci w tym trudnym zadaniu przeglądem przewidywanych na 2019 rok trendów w modzie ślubnej dla panów, za anglojęzycznymi portalami https://www.bridesmagazine.co.uk/  https://www.shefinds.com/, czy https://www.gq-magazine.co.uk.
Jak zauważają eksperci moda ślubna coraz więcej czasu poświęca Panu Młodemu i jego drużynie. Dotychczas uwaga i oczy wszystkich skupione były oczywiście na Pannie Młodej, świadkowej i druhnach. Teraz ma się to zmienić za sprawą eksperymentów z fasonami garniturów, ich kolorami i deseniami.

Mix and Match

Bardzo modny będzie efekt „mix and match”, czyli mieszania i łączenia rozmaitych elementów. Zabieg ten dotyczy zarówno kolorów i deseni samych garniturów i koszul, jak również akcesoriów (poszetek w brustaszach, czy krawatów) w kreacjach najważniejszych tego dnia panów. Taka zabawa stylizacją Twoją i Twojego świadka z pewnością przykuje uwagę Waszych gości przyzwyczajonych głównie do podziwiania kreacji Panny Młodej.

Trzyczęściowy garnitur

Przez wielu uważany za zbyt staroświecki ten klasyk wśród garniturów na specjalne okazje wraca do łask. Niezwykle starannie skrojony i dopasowany do Twojej sylwetki zapewni Ci nienaganny wygląd podczas oficjalnej części ceremonii zaslubin. W czasie przyjęcia weselnego wystarczy, że ściągniesz marynarkę, podwiniesz rękawy koszuli i już będziesz się prezentować nadal elegancko ale już zdecydowanie swobodniej.


Garnitury ślubne: Ted Baker i French Connection

Śmiałe i jasne kolory

Odważne, mocne i nasycone kolory przewijają się wśród weselnych trendów na nadchodzący rok, praktycznie w każdej dziedzinie. Nie inaczej jest w przypadku doboru garderoby Pana Młodego i jego świadka. Jeśli temat mody nie jest Ci obojętny a w tym najważniejszym dniu chcesz dokonać śmiałych wyborów ubraniowych to zamiast garnituru w kolorze szarym, lub w tradycyjnym odcieniu niebieskiego wybierz fioletowy, burgund lub atramentowy błękit.


Garnitury ślubne: Canali i French Connection

Tweedowy garnitur

Planujesz ślub już tegoroczną jesienią, albo zimą? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz, stosownie do temperatur za oknem, wybrać garnitur wykonany z tweedu, który dzięki odpowiednim zabiegom zapewni Ci również nowoczesny i elegancki wygląd.
Wybierz krój ściśle dopasowany do sylwetki, w kontrastujących kolorach przez co uwspółcześnisz i nadasz osobistego rysu swojej stylizacji w dniu ślubu.


Garnitury ślubne: Moss 1851

Garnitur slim

Najmodniejsze w nadchodzącym sezonie będą garnitury o krojach ściśle przylegających do ciała i podkreślających sylwetkę. Dotyczy to nie tylko spodni, niezależnie od tego, czy prostych, czy zwężających się, ale również marynarki. Jeśli wybierzesz taki garnitur dopasowana marynarka podkreśli Twoje ramiona a całej sylwetce doda jeszcze więcej atletycznej męskości. W tym sezonie postaw również na dopasowaną koszulę, i miej w zanadrzu przygotowane dwie na zmianę, aby przez cały wieczór czuć się swobodnie.


Garnitury ślubne: Moss London, Canali, Moss London

Ekstrawaganckie akcenty

Dzień ślubu to Wasz wielki dzień, dlatego warto postawić na dodatki i wykończenia bardziej ekstrawaganckie, niż na inne oficjalne okazje, podpowiadają branżowi eksperci.
Możesz pomyśleć o skarpetkach jako świetnym sposobie na wyrażenie swojej osobowości, czy hobby.
Z kolei elementem wykończenia garnituru, którym można nadać całości bardziej oryginalnego sznytu są klapy. Warto zrezygnować z najbardziej popularnych klap otwartych na rzecz klap ostrych (zamkniętych) a nawet szalowych, już nie tylko zarezerwowanych dla wieczorowych smokingów.

Mamy nadzieję, że tym artykułem pomogliśmy Ci wybrać garnitur, który sprawi, że w dzień Twojego ślubu będziesz się czuł jeszcze bardzie wyjątkowo. Ciekawi jesteśmy Twoich typów.


 

 

 

 

 

 

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA