Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Gry i zabawy weselne - zrób to inaczej!

Obecnie organizacja wesela to nie lada wyzwanie! Nie jest to tylko kwestia ogromnego wyboru różnorodnych usług, ale również dogodzeniu gościom weselnym. Z doświadczenia wiemy doskonale że dzisiejsze wesele nie ogranicza się do jedzenia i dzikich pląsów. Dlatego organizatorzy często stają przed nie lada wyzwaniem. Co bowiem zrobić kiedy towarzystwo zna się dość powierzchownie, a skala wiekowa jest mocno rozciągnięta. Co zrobić by zaangażować każdy typ gości, od tych najmłodszych po najstarszych?

Jeśli poszukujecie nietuzinkowych rozwiązań, które zapewnią Waszym gościom iście szampańską zabawę oraz niezapomniane wspomnienia zapraszamy do lektury!

Zakochani, zaczarowani…

Każde wesele ma swoje momenty kulminacyjne, jednym z nich jest pierwszy taniec. Aby tę część wieczoru wszyscy zapamiętali, proponujemy rozdanie gościom zimnych ogni, lub świec. Dzięki temu wytworzycie magiczną atmosferę, a efekt jaki uzyskacie na zdjęciach będzie niepowtarzalny.

Karaoke

Bardzo popularna zabawa, nie tylko na sobotnie wyjście czy imprezę integracyjną ale również na wesele. Doskonale sprawdzi się jako jeden z punktów weselnej zabawy, dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość zadedykowania śpiewanego utworu rodzicom lub dziadkom, co z pewnością spotka się z niemałym wzruszeniem.

Dance, dance dance!

Jeśli jednak wielu z gości nie czuje się silna w śpiewaniu, lub zwyczajnie nie umie przejść bariery skrępowania związanej z występami publicznymi jest cała masa zabaw związanych z tańcem. Możecie zorganizować zawody a`la „Pulp Fiction” czy też „Gorączka sobotniej nocy”, lub sami przygotować specjalny układ taneczny. I wcale nie musi być on idealny, pamiętajcie perfekcjonizm jest nudny!

 

Picture of You, picture of  Me

Zdjęcia to jeden z tych elementów, którego nie może zabraknąć podczas ważnych życiowych wydarzeń. Oprócz standardowo fotografa, popularnością ostatnio cieszą się także foto – budki. Jeśli się na jedną z nich decydujecie warto pomyśleć o księdze do której goście będą mogli wkleić zdjęcie i złożyć pisemne życzenia.

Stworzony do tego kącik np. z drzewkiem życzeń będzie pięknie się komponował, oraz inspirował do składania niezapomnianych życzeń. Jeśli jednak nie macie miejsca na drzewko możecie postawić przyozdobiony słój, do którego goście będą mogli wrzucać swoje ślubne porady. Jeśli chciałabyś jednak zaszaleć z czymś nietuzinkowym, pomyśl o zatrudnieniu karykaturzysty.

Po-weselny chaos

Wszyscy wiemy że zebranie zdjęć od gości obecnych na naszej uroczystości zajmuje czasem bardzo wiele czasu. Niejednokrotnie okazuje się również, że zdjęcie zrobione smartphonem jest ciekawiej ujęte niż te pozowane przed aparatem. By oszczędzić sobie czasu, a także zjednoczyć raz jeszcze gości proponujemy założyć prywatną grupę na facebooku. Tam każdy będzie mógł podzielić się swoimi zbiorami. Kto wie? Może nawet dzięki wspólnemu dzieleniu się wspomnieniami zawiążą się bliższe relacje między Waszymi rodzinami.

 

Jeśli macie swoje wyjątkowe pomysły piszcie je koniecznie w komentarzach!

 

 

 

 

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA