Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Ślub jak z Bajki - W krainie Harrego Pottera

Cassie i Lewis`a Byrom można śmiało nazwać największymi fanami powieści J.K Rowling na świecie. Para Brytyjczyków tak bardzo zakochana jest w historiach o młodym czarodzieju, że postanowili urządzić ślub i wesele właśnie w takim klimacie.

Zaczęło się od zaręczyn, które odbyły się na ulicy Pokątnej w parku tematycznym poświęconemu nikomu innemu jak Harremu Potterowi na Florydzie.

Całe przygotowania do ślubu i wesela zajęły parze rok. Wysiłek i kreatywność jaki w to włożyli był nie mały, między innymi wyrzeźbili osobiście 130 różdżek, które wręczali wraz z zaproszeniami, większość elementów dekoracyjnych stworzyli lub wyszukali sami, poświęcając przez kilka miesięcy każdą wolną chwilę. W cały proces zaangażowana była również rodzina i przyjaciele. Druhnom zlecono pocięcie 20 sztuk książki o Harrym Potterze, z której następnie wykonano bukiety.

Zaślubiny odbyły się w majestatycznym ratuszu w Manchesterze, gdzie para młoda wręczyła sobie obrączki, które były schowane w tomie „Książe Półkrwi”.  Stamtąd para wraz z gośćmi udała się do monumentalnego niczym Hogwarth Manchester`s Midland Hotel, którego recepcja u wystrój idealnie oddawała klimat książki o czarodzieju. Hasłem towarzyszącym całej ceremonii było słowo „Zawsze”, para miała wygrawerowane je i po wewnętrznej stronie obrączek oraz umieszczone na torcie weselnym i wielu elementach dekoracyjnych – miało się ono odwoływać do słów Severusa Snape`a. Wystrój sali, dekoracja stołów, wszystko dopracowane w najmniejszym detalu, nawet napoje miały wykonane klimatyczne etykiety wzorowane na miksturach magicznych

Atrakcji było co nie miara! Para odegrała pokazową bitwę pomiędzy Harrym a Voldemortem, wznoszono toasty za pomocą różdżek, jedzono „uskrzydlone” pralinki przypominające znicz.

Sami zresztą zobaczcie!

 

 

To się nazywa magia! Młodej Parze życzymy dużo szczęścia i samych zaczarowanych momentów na nowej drodze życia.

źródło: Kelly Clarke PhotographerKelly Clarke Photographer

 

Tym samym chciałyśmy poinformować, że artykuł otwiera nowy cykl o bajkowych ślubach, mamy nadzieję że Wam się spodoba.

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA