Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

NIEZBĘDNIK PANNY MŁODEJ

W trakcie ślubu, czy wesela Panna Młoda nie posiada bardzo ważnego i jakże praktycznego atrybutu kobiecości jakim jest… torebka. Wszystkie potrzebne jej akcesoria musi zatem zostawić w swoim pokoju. W przypadku tak ważnej uroczystości nie pakujemy jednak rano chybcikiem tego, co wpadnie nam w ręce, lecz odpowiednio wcześniej przygotowujemy tzw. NIEZBĘDNIK PANNY MŁODEJ.

 

Tak naprawdę w niezbędniku znajdzie się wszystko to, czego konkretnie będzie potrzebowała Panna Młoda. Są jednak akcesoria, które przydadzą się szczególnie, a o których w przedślubnym szale może zapomnieć.

 

Podpowiadamy!

 

1. Lekarstwa

 

W trakcie wesela najbardziej czarny scenariusz to problemy zdrowotne. Nikomu nie życzymy, ale lepiej być przygotowanym. Leki na problemy żołądkowe, ból głowy, czy zioła uspokajające mogą być przydatne w razie zdrowotnej awarii.

 

2. Kosmetyki do makijażu

 

 

Niezależnie od tego, czy skorzystałaś z usług profesjonalnej wizażystki, szalona noc może odbić piętno w postaci rozmazanego oka lub startej szminki. Warto mieć ze sobą podstawowe kosmetyki dzięki którym poprawisz swój makijaż, a jednocześnie znów poczujesz się piękna.

 

3. Atrybuty do włosów

 

 

Nawet najbardziej utrwalona lakierem fryzura może nie przeżyć podnoszenia podczas gromkiego “Sto lat, sto lat” oraz tańców do białego rana. Dlatego zdecydowanie potrzebne Ci będą: szczotka, lakier do włosów, suchy szampon, wsuwki, gumka recepturka, a dla wyjątkowo wymagających prostownica oraz lokówka.


 

4. Bezbarwny lakier do paznokci

 

Niepozorny, niewidoczny, a jednak pomoże na każde, nawet najbardziej frywolne oczko w pończosze/rajstopie. Bezwzględnie niezastąpiony atrybut każdej kobiety. Nie musimy chyba tłumaczyć… ;)


 

5. Zestaw małej krawcowej

 

Czyli nici w różnych kolorach i odcieniach,igły w liczbie mnogiej, nożyczki, tasiemki, zapasowe guziki, świeca/oliwa do zamków, agrafki - czyli wszystko to, co uratuje zacięty zamek, dziurę w spodniach, czy oderwany tren od sukienki.


 

6. Zestaw małego szewca

 

 

Zapasowe fleki, przeźroczysta pasta do butów i młotek - między innymi takie gadżety powinny znaleźć się w Niezbędniku Panny Młodej. Która z nas straciła flek w obcasie, ta wie, że nie ma gorszego nieszczęścia! Dlatego bądź przygotowana i w razie czego poproś jakiegoś dzielnego mężczyznę, by pomógł Ci wymienić felerny fleczek.

 

7. Mini łazienka

 

W trakcie wesela nie masz raczej możliwości do wzięcia prysznicu, ale możesz skorzystać z zabranych wcześniej niezbędnych produktów, jeśli tylko poczujesz się nieświeżo. Co powinnaś zabrać? -  Mydło, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające, antyperspirant, żel odkażający, perfumy, balsam do ciała, krem do dłoni, pastę oraz szczoteczkę do zębów/odświeżacz do ust.

 

8. Emergency

 

Gdyby kózka nie skakała… a jednak czasami zdarzy się wypadek najlepszym. Na takie nieprzyjemne okoliczności powinnaś ubezpieczyć się w: plastry, bandaże, wodę utlenioną, szwy naklejane. Nie zapomnij także o specjalnych plastrach kojących na obtarcia po obuwiu- to najczęstszy problem wszystkich panien młodych.

 

9. POD POT

 

 

Żeby zapobiec nadmiernej potliwości oraz otarciom z tym związanych musisz mieć ze sobą zwykły… talk. Kupisz go w każdej aptece za grosze. Nie tylko wysuszy nadmiernie spoconą skórę, ale także zabezpieczy ją przed ewentualnymi  otarciami.


 

10. WAŻNY KOMUNIKAT

 

Niech to będzie karteczka z cytatem, lub przesłaniem, które sprawi, że nawet w najgorszej z pozoru sytuacji, wyjdziesz z uśmiechniętą twarzą.


 


 

Niezbędnik Panny Młodej stworzysz bez problemu sama, lub możesz poprosić o przygotowanie druhnę. Postaraj się jednak na kilka dni przed weselem sprawdzić, czy na pewno wszystko zabrałaś. Uwierz, że czasami pozornie niepotrzebna zawartość takiego niezbędnika może uratować niejedną sytuacją, a nieraz i całe wesele :)Redakcja FW

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA