Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Panna Młoda wkłada spodnie

W wyobrażeniach większości małych dziewczynek prawdziwa Panna Młoda to taka, która wygląda jak księżniczka. Wkłada piękną balową suknię, upina fantazyjnie włosy, a całość wieńczy diadem na czubku głowy. W sali przeważają biel i pastelowe barwy, na stołach królują kryształy, a ona sama wiruje w tańcu po sali weselnej. Są jednak dziewczynki, które od uroczystych bali wolą ekstemalne sporty w postaci wspinaczek po drzewach, a sukienki wkładają tylko na specjalne okazje po usilnych namowach rodziny.

Lata później okazuje się, że chociaż w spodniach wciąż możemy być kobiece i piękne, to marzenie o wyjątkowej sukni nie znika. Większość Panien Młodych skrupulatnie wybiera wśród rozmaitych kreacji tą jedną - wyjątkową, w której olśni zebranych gości.Co jednak z tymi, dla których hasło “sukienka” to nadal zło konieczne? Otóż istnieje na to rada - Panna Młoda wkłada spodnie.

Oczywiście póki co w Polsce, w przypadku ślubu kościelnego Panna Młoda w spodniach to niecodzienny widok, a dla niektórych jest to szokujące połączenie. Dużo łatwiej zdecydować się na taki ślubny look w przypadku ceremonii cywilnej, w nowoczesnym wydaniu. Jeśli jednak znajdziemy postępową parafię, a nasza rodzina jest otwarta na nowe, to dlaczego nie?

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które przekonają Was, że ślub w spodniach może wyglądać kobieco, seksownie i z klasą. Spodnie można nosić na wiele sposobów, a projektanci mody ślubnej zadbali o to, by połączyć wygodę oraz dziewczęce marzenia.

Nie musimy korzystać z gotowego projektu z salony mody ślubnej, możemy także samodzielnie skompletować wyjątkową kreację. Ważnym elementem takiej niecodziennej stylizacji będą przede wszystkim dodatki. Proste upięcia, geometryczna biżuteria, mocny makijaż oraz ekstrawaganckie buty nadadzą naszej ślubnej stylizacji wyjątkowego charakteru.

 

Nasze propozycje

 

Klasyczny kombinezon - połączenie góry oraz dołu. Kombinezony mogą mieć rozmaite fasony. Unikajmy zbyt obcisłych, które mogą uwydatnić niedoskonałości naszej sylwetki, a także wyglądać zbyt wyzywająco jak na ślubną okazję. 

Spódnicospodnie - połączenie spodni i zwiewności spódnicy. Idealny wybór dla niezdecydDzięki takiemu zabiegowi cięzko rozpoznać, czy Panna Młoda włożyła spodnie, czy może spódnicę. 

Spodnie + tren - z przody spodnie, z tyłu nawet balowa suknia. Ten zestaw potrafi wyglądać naprawdę kobieco i spełnia jednocześnie marzenia o kobiecym wyglądzie w dniu ślubu. 

Spodnie “szwedy” - spodnie rozszerzające się mocno aż do samej nogawki. Im szersze spodnie wybierzemy, tym bardziej przypominać będą sukienkę. Szwedy powinny być długie, dlatego trzeba uważać na nie w tańcu i zadbać o wysokie obcasy. 

Garnitur - opcja dla odważnych! Klasyczne, proste spodnie i doskonale dobrana do figury marynarka stworzą klasyczny wygląd, który jednak mocno odbiega od wyobrażeń na temat Panny Młodej. Świetnie sprawdzi się w przypadku ślubu cywilnego.
 

Źródło: chicvintagebrides.com


 

Źródło: Pinterest.com

 

Źródło: http://womanadvice.ru

 

Źródło: Pinterest.com

 

Źródło: Hitched.co.uk

Źródło: Pinterest.com


 

Źródło: shop.catherinedeane.com

 

Źródło: http://societybride.com

 

Źródło: http://societybride.com 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA