Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Wesele w odcieniach Pantone - greenery 2017

Amerykańska korporacja poligraficzna Pantone inc., to wyjątkowa firma, która od kilkunastu lat wyznacza trendy kolorystyczne na świecie. Marka zasłynęła opracowaną skalą kolorów, nazywaną Skalą Pantone – Pantone Color Matching System. Korzystają z niej nie tylko graficy, ale także branża modowa, czy designerska.

Przed zakończeniem roku 2016, Pantone ogłosiło kolejne najmodniejsze kolory na rok 2017.

Zdjęcie: Pantone 

Najmodniejszym kolorem został wybrany odcień GREENERY. Żywy, wiosenny i radosny odcień zieleni. Jak Greenery ma się do branży ślubnej i jej trendów? Sprawdźmy.

 

Zieleń w sezonie 2017 towarzyszyć będzie nam w szczególności pod postacią wszelakiej roślinności. “Greenery” to bowiem w słowniku ślubnym dekoracje zielono-zielone. Tym samym zagoszczą paprocie, rośliny liściaste, zioła.

 

MOTYW PRZEWODNI - ROŚLINY


Roślinność to motyw przewodni wesela 2017. Pojawiać się będzie nie tylko w bukietach, dekoracjach sali, ale także jako element zaproszeń ślubnych, czy winietek. Organizując wesele w tym roku warto pokusić się o pomoc profesjonalnych florystów oraz firm dekoracyjnych. Znajdziesz je między innymi w naszym katalogu w działach: dekoracje oraz kwiaciarnie.

 

Zdjęcie: Pinterest Autor: feastcalligraphy

 

Zdjęcie: Land of Memories - Fotografia Ślubna

 

STYL RUSTYKALNY
 

Zieleń idealnie wpasowuje się w najmodniejszy w tym roku styl rustykalny. Rystykalne przestrzenie aż proszą się o zieloną dekorację. Szczególnie ceglaste powierzchnie z ciemnymi, drewnianymi elementami zostaną ożywione przez greenery. Im więcej krzewów, liści, dodatków - tym lepiej. Mogą być rozłożone “niedbale” na stołach, lub zwisać z sufitów. Tak naprawdę liczy się ich ilość, a nie sama kompozycja.

Zdjęcie: Brides.com

 

POTARGANE BUKIETY ŚLUBNE

 

Bukiety ślubne mają być lekko niedbałe, naturalne. 2017 ucieka od precyzji,a wraca do lekkości. Bukiety powinny być głównie zielone z delikatnymi dodatkami białych kwiatów. Druga propozycja to dołączenie kwiatów w barwach mocnej, ciemnej czerwieni. Taki zabieg nada naszej wiązance tajemniczości i nutki romantyzmu.

 

Zdjęcie: Wedbook.com

 

Zdjęcie: Brides.com

 

W KOLORZE WINACzerwień sprawdzi się również jako kolor przewodni. Naszym faworytem jest połączenie odcieni drewna, ciemnej czerwieni oraz zieleni. Pamiętajmy o odpowiednich proporcjach. Kolor dodatkowy będzie jedynie przeplatał się z kolorami głównymi, natomiast nie bójmy się stosować najróżniejszych jego odcieni. Greenery lubią się nie tylko z winną czerwienią, ale także z pastelowym, bądź brudnym różem.

 

Zdjęcie: Reenweddingshoes.com


 

Zdjęcie: Pinterest  Autor: helloumymag


 

WESELE W PLENERZE

 

Coraz więcej par decyduje się na zorganizowanie wesela pod gołym niebem. Szczególnym powodzeniem będą cieszyć się sale weselne z dużymi ogrodami, wypożyczalnie namiotów, a także domy weselne, hotele i sale, które znajdują się w pobliżu natury. Pary Młode chętnie wybiorą wesele w górach, nad jeziorem, ale także na wsi np. w odrestaurowanej cegielni, lub młynie. W 2017 roku mniej, znaczy więcej. ‘Eco&Natural’ to idea, którą kierować powinni się właścicieli firm weselnych.

 

TAJEMNICZO I ROMANTYCZNIE

 

Tak właśnie ma wyglądać ślub i wesele 2017 roku. Im więcej ogrodu przeniesiemy do naszych ślubnych wnętrz, tym lepszy efekt uzyskamy. Całość warto zaakcentować ciekawymi efektami świetlnymi np, poprzez delikatne punktowe oświetlenie (lampki, kule), a także świece oraz lampiony.

 

Zdjęcie: tulleandchantilly.com


MAMY DOSĆ!

 

O czym świadczy wybór koloru GRENNER? Mamy dość zgiełku, szaleństwa, miasta. Chcemy cieszyć się naturą, zielenią. Dbamy już nie tylko o zdrowie fizyczne, o odpowiednią dietę, ale także o harmonię psychiczną. W tym roku będziemy chcieli trochę odpocząć.

 

Greenery w branży ślubnej oznacza jedno - uciekamy od sztywnych, pompatycznych wesel, a wracamy do natury. 2017 to ogrody, plenery, a w szczególności roślinność, która otoczy nas z każdej strony.

 

Coś czujemy, że branża florystyczna będzie miała w tym roku ręce pełne roboty... Czekamy na zachwycające efekty.

 

Redakcja FW

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA