Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Pokoloruj swoje wesele

   Jednym z wyborów przed jakim stoją Państwo Młodzi w trakcie organizacji wesela jest dobór motywu przewodniego, czyli koloru, jaki będzie im w tym dniu towarzyszył. Decyzja ta przeważnie należy do Panny Młodej, gdyż jak wiemy mężczyźni zupełnie inaczej pojmują paletę kolorów :)

   Przeważnie Pani Młoda decyduje się na jeden kolor, który pojawia się pod postacią bukietu, wstążek, balonów, dodatków, czy dekoracji sali weselnej. Najpopularniejszymi kolorami jak dotąd są róż, czerwień, fiolet oraz ... pomarańcz. Wybór koloru przewodniego jest bardzo popularny nie tylko w Polsce, ale także na świecie.

   Są jednak kraje, gdzie wiele Par Młodych decyduje się na nieco szaleństwa. Mozna jednak zauważyć, że również u nas co raz częściej pozwalamy sobie na dozę wariactwa w dniu ślubu. Trampki zamiast obcasów? Kreatywne sesje ślubne? Zabawne filmiki w formie prezentu? Tak -  To tylko kilka pomysłów na przełamanie schematów weselnych.

   Dziś mamy dla Was coś naprawdę zwariowanego. Tęczowy ślub! - Czyli połączenie wszystkich kolorów tęczy jako motyw przewodni. Znaleźliśmy również kilka ciekawych inspiracji. Kto wie, może któraś z par pokusi się o takie barwne wesele.

1. Kolorowe sukienki dla drugien

 

Źródło: burnettsboards.com

 

Źródło: rocknrollbride.com

 

2. Kolorowe bukiety

 

Źródło: wightweddingdays.co.uk

 


Źródło: weddingjournalonline.com

 

3. Kolorowe buty

 

Źródło: savethedatemagazine.co.uk