Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Przepis na udany związek

   Dlaczego łączymy się w pary i czy jest jedna udana recepta na idealny związek? Te i inne pytania zadajemy sobie niejednokrotnie wchodząc w nowy związek. Poznając drugą osobę zapraszamy ją do swojego świata i dzielimy się nawzajem wszystkim tym, co mamy. Nic dziwnego, że pojawiają się wątpliwości.

   Z pewnością nie raz spotkaliście pary, które w oczach innych kompletnie do siebie nie pasowały. Ona – rozważna i spokojna, On – szalony i spontaniczny. Widuje się kobiety piękne, zjawiskowe, które wiążą się z mężczyznami przeciętnymi i odwrotnie. Co raz częściej w pary łączą się także osoby odmienne kulturowo, czy religijnie. Co sprawia w takim razie, że dwie różne sobie postacie tworzą silny i udany związek?

   Przede wszystkim łącząc się w pary szukamy kogoś, kto będzie nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim kogoś, kto nas zrozumie. Poprzez różnice poglądowe, czy osobowościowe uczymy się nawzajem od siebie. Tworząc związek wybieramy zatem osoby, które są piękne nie tylko na zewnątrz – cenimy piękno, które możemy dostrzec w środku drugiego człowieka. Brzmi banalnie, ale w trakcie długoletniego związku jesteśmy narażeni na tak zwaną prozę życia, dlatego też tak ważna jest silna więź i zaangażowanie pomiędzy dwoma osobami, a ‘ładne opakowanie’ staje się wówczas nieistotne.

   W wielu wywiadach udzielanych przez znane osobistości, czy gwiazdy, czy po prostu w rozmowach z przyjaciółmi słyszy się o strachu przed nowym uczuciem. Dzieje się tak, ponieważ każdy z nas ciągnie za sobą jakiś bagaż doświadczeń. Wejście w mocny i solidny związek jest jednak możliwe tylko, gdy uporamy się z przeszłością na rzecz czegoś nowego – lepszego.

   Tym samym, wchodząc w związek małżeński przysięgamy trwać przy sobie na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie. Pamiętajmy, że nie są to słowa rzucone na wiatr. Ważne jest, by wspierać się nawzajem w trudnych i niekoniecznie komfortowych sytuacjach. Na tym polega związek, na wspólnym zwalczaniu trudności. Od tych małych, jak rozrzucone, brudne ubrania po pokoju, po te większe, jak utrata pracy, czy choroba.  

                                             

   Osoby będące w szczęśliwych i udanych związkach twierdza, że najważniejszym jest, by wspierać się w rozwijaniu wzajemnych pasji, spędzać aktywnie czas, poszukiwać wspólnie nowych rozwiązań. Nie pozostawiać miłości samej sobie, a wciąż ją podsycać na nowo. Nie szukać odskoczni od związku, w zamian za to wspólnie rozwiązywać problemy i dużo, dużo się uśmiechać do siebie.

 

My także przygotowaliśmy dla Was zatem recepturę udanego związku:

 

Składniki:

- szczypta atrakcyjności

- pięć stołowych łyżek szczerości

- 3 łyżeczki wyrozumiałości

- 200 ml akceptacji

- dwie szczypty dojrzałości

- kopiata szklanka uśmiechów

- 1 opakowanie dotyku

- ogromny garnek miłości

 

Przygotowanie:

Przygotowanie jest bardzo proste… Wszystkie składniki mieszamy i stale podgrzewamy, pilnując, by ogień nie zgasł!

 

Wszystkim przyszłym i świeżym Nowożeńcom życzymy, by znaleźli swój przepis na związek idealny oraz, by żyli długo i szczęśliwie.

 

 

 

 

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA