Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Na ratunek Twojej cerze jeszcze przed ślubem

Niezależnie od tego, jak piękną i nieskazitelną miewamy cerę – ta lubi nam kobietom płatać różne figle. Nagle przesusza się, lub przetłuszcza bez powodu. Pojawiają się krostki, lub zaczerwienienia, których pochodzenia nigdy nie poznamy. Jeśli dzieje się to jednak na kilka dni przed weselem – sprawa robi się poważna. Każda z kobiet wie bowiem, że nawet perfekcyjny makijaż na niezdrowej cerze nigdy perfekcyjny nie będzie. Dlatego też należy podjąć drastyczne środki… o wiele wcześniej drogie Panie.

1. PIELĘGNACJA

Jeśli wciąż używasz tego samego kremu i służy Ci on, a przede wszystkim nie szkodzi Twojej cerze – nie zmieniaj go. Nie próbuj cudownych specyfików tylko dlatego, że chcesz być jeszcze piękniejsza w dniu ślubu. Skład nowego kremu może spowodować uczulenia, a także drastycznie pogorszyć stan Twojej cery.

 

2. ZBILANSOWANA DIETA

Zajmij się skórą od środka. Pij dużo wody, ogranicz cukry oraz ostre i ciężkostrawne potrawy. Spróbuj lekko zmodyfikować swoją dietę, postaw na warzywa, które dostarczą Twojej skórze potrzebnych jej witamin. Obserwuj przy Tym swoje ciało, jeśli jakiś produkt wywoła niepożądaną reakcję – odstaw go.

 

3. DETOKS

Unikaj mocnego detoksu. Korci Cię dieta oparta na sokach? A może chcesz nagle rzucić nałóg nikotynowy? Uważaj. Detoks organizmu to usuwanie toksyn z naszego ciała – innymi słowy, to właśnie wtedy może wzmóc się potliwość, pojawianie niedoskonałości, czy fatalny nastrój. Jeśli koniecznie przed ślubem chcesz oczyścić swój organizm – zrób co najmniej miesiąc przed wydarzeniem.

 

4. ZABIEGI

Jeśli planujesz inwazyjne zabiegi na twarz, a nigdy wcześniej nie miałaś z nimi do czynienia – zasięgnij najpierw informacji wśród specjalistów oraz osób doświadczonych. Pamiętaj, że ingerując w swoją skórę, możesz sobie także zaszkodzić. Przygotuj się zatem do zabiegów merytorycznie i wykonuj je tylko i wyłącznie u osób sprawdzonych oraz w odpowiednim terminie – NIGDY nie przed samym ślubem.

 

5. WYPOCZYNEK

Stres jest naszym największym wrogiem. Niestety w wielu przypadkach podczas organizacji ślubu i wesela jest nieunikniony. Dodajmy do tego  brak snu, wyczerpanie i nasza cera może się lekko zbuntować. Zadbajmy o to, by zawsze być wypoczętym. Minimum 7-8 godzin spokojnego snu powinno zregenerować nasz organizm i zredukować porcję stresu, jaki mu zapewniamy.

 

Dbałaś o cerę aż do samego dnia ślubu, ale mimo to jest sucha, szara i z niedoskonałościami? Zadbaj o odpowiednie nawilżenie w dniu ślubu, a kilka dni wcześniej stosuj punktowo produkty przeciwzapalne. Złagodzisz tym samym najtrudniejszą sytuację, a nawilżona skóra będzie wyglądała o wiele lepiej pod makijażem z rąk profesjonalnego makijażysty.

 

I pamiętajcie o najwazniejszym punkcie - W dniu ślubu wszystkie jesteśmy piękne! :)

Galeria:

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA