Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Liderzy w branży.

Największe Małopolskie Targi Ślubne odbywają się w doskonale przystosowanym do tego typu imprez- Centrum Targowym Chemobudowa. 18-letnie doświadczenie w branży doprowadziło nas do kolejnej, XXIX edycji Wiodących Małopolskich Targów Ślubnych.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Firmami, dbając tym samym o zadowolenie Odwiedzających, którzy będą korzystać z ich usług. Wśród naszych Wystawców prezentują się Największe Salony Mody Ślubnej w Małopolsce, renomowane Firmy Jubilerskie z całej Polski, sprawdzone Zespoły muzyczne, polecani Floryści z całego województwa, profesjonalni Filmowcy i Fotografowie i  wielu innych dbających o swój prestiż i zadowolenie Klienta.

280 sprawdzonych, rzetelnych Firm obdarzyło nas zaufaniem.

Podczas najbliższej edycji spodziewamy się realnych 6 tysięcy Odwiedzających. Każdego roku rzetelnie prowadzimy statystyki i z dumą obserwujemy wzrost frekwencji. Zależy nam na zadowoleniu zarówno Wystawców jak i Odwiedzających dlatego terminy wydarzeń dobieramy precyzyjnie, nie z przypadku,  z korzyścią dla każdego. Jako Organizatorzy Największych Targów Ślubnych w Małopolsce, Wydawcy Magazynu Ślubnego Sufler Młodej Pary, Redaktorzy portalu ślubnego firmyweselne.pl oraz największego  forum ślubnego w województwie bez wahania stwierdzamy, że znamy rynek ślubny w Małopolsce. Nasze działania są tego niezbitym dowodem.

Od wielu lat naszym wydarzeniom  towarzyszą owocne rozmowy handlowe, mające pomóc Odwiedzającym  w organizacji najważniejszego dnia w ich życiu, jakim bez wątpienia jest ślub i wesele. Dzięki nam oszczędzają czas i pieniądze. Znanych  możecie zobaczyć w telewizji u nas natomiast załatwicie niezbędne formalności w trakcie wydarzenia  i będziecie mogli spokojnie cieszyć się udaną ceremonią i weselem.

Naszą wiarygodność  możecie sprawdzić już 31 stycznia. U nas prezentują się firmy, które bez wahania polecicie swoim znajomym.

Koszt biletu na każdą kieszeń.

Zapraszamy :)

 

 

Organizatorzy

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA