Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Targi Ślubne i Sufler Młodej Pary

Styczniowa edycja Targów Ślubnych zakończyła się wielkim sukcesem. Ponad 200 Wystawców zaprezentowało swoje oferty. Blisko 4000 osób odwiedziło imprezę. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół oraz wspierali działania prospołeczne towarzyszące wydarzeniu. Od 18 lat rzetelnie i profesjonalnie przygotowują Targi Ślubne na wysokim poziomie przy stosunkowo niskiej cenie. Zarówno Wystawcy jak i Odwiedzający bardzo chwalą sobie poziom, jakość, wielkość i dostępność hali i parkingu już na dwa dni przed wydarzeniem, lokalizację z idealnym dojazdem z każdej strony miasta. Dzięki solidnej i skutecznej kampanii reklamowej Małopolskie Targi Ślubne przyciągają Wystawców i Odwiedzających  z województw ościennych, a także z zagranicy .

Bardzo wysoka frekwencja nie pozwala Wystawcom nawet na chwilę wytchnienia prowadząc rozmowy z Klientami. Każdy przedstawia swoją ofertę: floryści eksponują ślubne bukiety i dekoracje, swoje usługi oferują fotografowie. Wizażyści, fryzjerzy i kosmetyczki prezentują umiejętności podczas pokazów fryzur, makijażu i innych zabiegów. Przegląd Zespołów grających „na żywo” umożliwia im podpisanie wielu umów.

Wydarzeniu  zwyczajowo patronuje  SUFLER Młodej Pary - największy małopolski Magazyn dla Narzeczonych i Informator Targowy udostępniany każdej parze lub osobie odwiedzającej Targi Ślubne.

Następna XXVIII edycja odbędzie się w Centrum Targowym Chemobudowa na ul. Klimeckiego 14 w Krakowie w najlepszym obiekcie dla imprez Targowych .

 

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ  7 i 8 LISTOPADA  2015!

 

 

Organizatorzy Małopolskich Targów Ślubnych

Wydawcy SUFLERA Młodej Pary

Redaktorzy portalu www.firmyweselne.pl

kontakt: 509 299 337 lub 501 461 477

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA