Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Sumienni, solidni, skuteczni.

Czym różnią się nasze działania marketingowe od innych?

Przede wszystkim nie skupiamy się tylko na jednym kanale przekazu. Wiemy, że klient jest często odkrywcą, dlatego wprowadziliśmy na rynek branży ślubnej cztery doskonałe produkty, które kompleksowo spełniają oczekiwania przyszłych Nowożeńców.

Największe Małopolskie Targi Ślubne każdego roku przyciągają coraz więcej młodych osób planujących ślub i wesele.  Kierując się wyborem co do miejsca, stroju, auta, kosmetyczki czy fryzjera. 99% z nich, korzysta z naszego Magazynu Sufler Młodej Pary. Jeżeli przyszłe Małżeństwa pragną  dowiedzieć się czegoś więcej na temat organizacji, przepisów prawnych, kosztów, a przy tym oszczędzić czas i benzynę,  odwiedzają nasz wortal ślubno- weselny, gdzie mają dostęp do eksperckich artykułów, które pomagają im rozwiązać nurtujące kwestie. Każdy artykuł zawiera liczne porady, rekomendacje fachowców.

Jeżeli przyszłe Pary Młode chcą podzielić się swoimi uwagami z innymi, wymienić się spostrzeżeniami, umożliwiamy im to przy pomocy naszego forum weselnego. Mają możliwość wymiany doświadczenia z niemalże12 tysiącami użytkowników!

Idąc z duchem czasu prężnie rozwijamy social media. Udostępniamy naszą 17-letnią wiedzę przyszłym Parom Młodym, a oni dzielą się nią z innymi.

Prowadzimy kompleksowe działania marketingowe, a naszą dewizą od zawsze jest skuteczność, solidność i sumienność.

 

Zachęcamy do współpracy.

Redakcja.

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA