Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Przepis na sukces w branży ślubnej.

Choć statystyki mówią, że młodzi ludzie są mniej skorzy do zawierania związku małżeńskiego, to branża ślubna nie musi się bać kryzysu. 

 

Co roku na ślubnym kobiercu stają setki par i te osoby, nawet przy ograniczonych środkach finansowych, starają się zorganizować jak najlepsze przyjęcie weselne i jak najpiękniej się prezentować tego jakże pamiętnego dnia. Pomimo zawirowań ekonomicznych i demograficznych Polacy, mieszkający w regionie małopolskim, zazwyczaj hołdują tradycjom i nie zmieniają decyzji, jeżeli chodzi o najważniejsze plany życiowe. To bardzo istotny czynnik stabilizujący sytuację branży ślubnej. W związku z mniejszymi dochodami niż przed laty narzeczeni są bardziej rozważni i zachowawczy przy podejmowaniu decyzji związanych z planowaniem wydatków ślubnych, ale to sprawia, że walka o Klienta jest bardzo ostra – dostawcy konkurują ze sobą w zakresie cen i jakości usług.

 

Zatem należy się spodziewać, że w najbliższych Targach weźmie udział duża liczba zwiedzających?

 

 

Od lat frekwencja podczas zimowej edycji Małopolskich Targów Ślubnych utrzymuje się na poziomie  ponad 3.000 osób, które odwiedzają tę imprezę, i nie spada. Jednocześnie każdorazowo wystawia się około 150 wystawców. Dzieje się tak nie tylko dzięki wciąż dużemu zainteresowaniu Targami i zapotrzebowaniem na tę formę ekspozycji, ale również jest wynikiem naszych aktywnych działań promocyjnych. Jednocześnie nam organizatorom zależy, aby zarówno wystawcy, jak i klienci byli maksymalnie usatysfakcjonowani, wychodząc z budynku, w którym Targi się odbywają.

 

 

 

Czy wszyscy wystawcy mogą wziąć udział w Targach?

 

Nasze targi cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego podczas każdej edycji otrzymujemy bardzo dużo zgłoszeń od wystawców. Podczas jesiennej ekspozycji targowej w listopadzie zainteresowanie było tak duże, że już we wrześniu zabrakło wolnej przestrzeni targowej dla firm, które chciały zaprezentować narzeczonym swoje produkty i usługi. Trzeba też podkreślić, że dzięki wystawcom, którzy oferują różnorodne usługi i produkty związane ze ślubem i przyjęciem weselnym, klienci mają duży wybór.

 

Czego mogą spodziewać się klienci, odwiedzając Małopolskie Targi Ślubne?

 

 

Przede wszystkim różnorodności. Znajdą oni praktycznie wszystko, czego potrzebują, w jednym miejscu, pod jednym dachem. Jeżeli oferta nie zainteresuje ich u jednego wystawcy, przejdą tylko kilka metrów dalej, by przejrzeć kolejną ofertę bez straty czasu na jazdę po mieście. Na Targach znajdą suknie ślubne, garnitury, dodatki do ubiorów, wyroby jubilerskie, w tym obrączki, zaproszenia, usługi fotograficzne, fryzjerskie, hotelarskie, cateringowe. Mogą także zamówić wyroby cukiernicze, limuzynę, zespół muzyczny lub dj’a, restaurację na przyjęcie weselne i inne. Gwarantujemy ceny przystępne na każdą kieszeń i dobrą jakość. A jeżeli ktoś szuka bardziej ekskluzywnych rzeczy, również je tu znajdzie, ponieważ np. suknie ślubne czy garnitury pochodzą od wielu projektantów, w tym również tych znanych.

 

 

 

Czy są jakieś dodatkowe atrakcje podczas Targów?

 

Oczywiście. Podczas każdej edycji wystawcy pokazują kolekcje najnowszych sukien ślubnych, zatem przyszłe panny młode mogą poznać najnowsze trendy. Zresztą Targi umożliwiają przyjrzenie się obecnie panującej modzie ślubnej pod wieloma względami. Ponadto w trakcie imprezy odbywają się również Przeglądy zespołów czy występy grup tanecznych, a także konkursy. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w XXVIII Małopolskich Targach Ślubnych w Krakowie, które odbędą  się 7-8 listopada  2015 roku.

 

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA