Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Mamy trzy ekstra zestawy dla naszych czytelników!

O czym marzy każda panna młoda? Aby w dniu ślubu wyglądać najpiękniej, jak to możliwe. W tym celu pragnie między innymi zrzucić kilka zbędnych kilogramów. I dlatego organizator XXVII Małopolskich Targów Ślubnych wraz z Life2Change przygotował extra niespodziankę.

Firma „Life 2Change” ufundowała trzy ekskluzywne programy dla osób, które zamierzają się odchudzić i poprawić swoje samopoczucie przed dniem zaślubin. Każdy pakiet jest wart aż 3000 złotych! Co należy zrobić, aby go otrzymać? Jak najszybciej udać się na Małopolskie Targi Ślubne, które odbędą się już 25 stycznia w Krakowie, w Centrum Targowym Chemobudowa, albowiem trzy pierwsze osoby, które zakupią bilet i wypowiedzą hasło „Life2Change” zostaną szczęśliwymi posiadaczami nagrody.

Innowacyjna metoda „Life2Change” została opracowana w Holandii we współpracy z naukowcami. Trwa od 5 do 12 tygodni w zależności od profilu, wieku, płci i potrzebnej utraty wagi. Na podstawie badań diagnostycznych oraz bezpośredniego wywiadu opracowywany jest dla klienta zrównoważony plan żywieniowy. Dzięki spersonalizowanej opiece zdrowotnej osoba, która korzysta z programu, pozbędzie się tłuszczu w szybki i bezpieczny sposób, utrzymując długotrwały efekt.  

Specjalnie dobrane kombinacje żywieniowe pomogą złagodzić skutki różnych schorzeń, przywrócić dobre samopoczucie oraz właściwą wagę. Stosując „Life2Change”, pacjenci osiągają pozytywne wyniki, przede wszystkim za pomocą dopasowanego do potrzeb, i niespotykanego do tej pory, planu żywienia, bez konieczności używania tabletek, suplementów czy zastrzyków. Program „Life2Change” idealnie redukuje tkankę tłuszczową, wprowadzając równowagę w dziennym spożyciu składników pokarmowych oraz w nawykach żywieniowych danej osoby, przy czym nie musi ona stosować żadnej ostrej diety.

Każdy, kto realizuje ten program, ma szansę obniżyć cholesterol, zmniejszyć wskaźnik BMI (wskaźnik masy ciała) średnio o co najmniej 2.00 punkty i stracić w ciągu miesiąca od 8-16kg wagi. Jednocześnie pozbywa się m.in. uczucia niepokoju i stresu, eliminuje zgagę, podwyższonego ciśnienia, zespołu nadwrażliwości jelita grubego czy efektu „wiszącej skóry”.

Więcej o metodzie Life2Change przeczytaj na stronie http://www.life2change.com.

KomentarzeŁaduję
Pobieram komentarze...
cien cien cien
cien cien

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA