Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Dom Mody Ślubnej MADONNA

Moda / Suknie ślubne
31-019 Kraków, woj Małopolskie
ul. Floriańska 39
http://www.madonna.pl/
12 429 53 28

Salon Ślubny MADONNA przez wiele lat  współpracował z  hiszpańską firmą PRONOVIAS FASHION GROUP , do której zaliczają się kolekcje:  St. Patrick, Manuel Mota, Elie Saab, La Sposa, White One, Atelier Diagonal,  stanowiące wtedy naszą główną kolekcję.

Gdy w roku 2013 nasze drogi z Firma PRONOVIAS rozeszły się, MADONNA firma będącą w permanentnym rozwoju, a jednocześnie poszukująca dla naszych klientów o wyjątkowych gustach  produktu wyjątkowego takiego jakiego jeszcze nie ma w Polsce. Rozpoczęliśmy współpracę m.in. z firmą z Mediolanu- NICOLE FASHION GROUP. Suknie ślubne tej włoskiej firmy od dziesiątek lat obecne na  świecie, ale jak dotąd nieobecne na polskim rynku.  Postanowiliśmy to zmienić, od 2014 roku  kolekcje NICOLE SPOSE, Collet i Jolies są reprezentowane przez Madonnę w Polsce. Aktualnie MADONNA jest jedynym autoryzowanym dealerem tej włoskiej marki- NICOLE FASHION GROUP w Polsce. Dodajmy, że jest to jedyna marka z Italii dostępna w Polsce.

 

Lata doświadczeń , pasji, determinacji i ciągłych poszukiwań inspiracji dają MADONNIE  możliwość spełnienia marzeń swoich Klientów,  dzięki niepowtarzalnym, wyjątkowym, dopracowanych kreacjom.

Dla Madonny produkują z całego świata ! Dzięki temu nie jesteśmy monotematyczni! Dzięki nam masz gwarancję najniższej ceny w Europie! Każda z wymienionych firm ma to “coś” czego nie ma nasza konkurencja!

Nicole Spose, Collet, Jolies, Miquel Suay, Intuzuri, Morilee, Cabotine, Ladybird, Affinity, Affinity Bridal, Herve Mariage, Famosa, Jesus Peiro, Maggie Sottero, Gemma La Petite, Allure Bridals, Eternity, Lady Bird, Gala, Secret Angel, Amy Love, Euro Mode, Lisa Donetti, Diane Legrand, Spsabella, Tres Chic, Madam B.

Coraz częściej Domy Mody Ślubnej MADONNA dają możliwość swoim Pannom Młodym do skorzystania z usług profesjonalnych fryzjerów oraz wizażystów , organizując spotkania w swoich salonach.   Ponadto MADONNA jest zapraszana do udziału w różnego typu imprezach i konkursach. W pierwszej edycji programu „We Dwoje” emitowanego przez telewizję TVN Dom Mody Ślubnej MADONNA ubierał parę finałową: Małgorzatę i Grzegorza  natomiast w 2014 roku w Dzień Dobry TVN pokazane zostały kreacje ślubne dostępne w Salonach MADONNA.

Domy Mody Ślubnej MADONNA to miejsca szczególne, tworzące niezapomnianą atmosferę, gdzie dzięki profesjonalnej pomocy stylistek każdy typ urody i osobowości przyszłej Panny Młodej zostanie podkreślony i wyeksponowany poprzez odpowiednio dobraną kreację.

Mapa
Liczba wyświetleńOko 2361
Liczba komentarzyKomentarze 0
kontakt


Ładuję
Pobieram komentarze...

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA