Firmy Weselne w Twojej Lokalizacji

Weselmy Się

Sale Weselne i Gastronomia / Domy weselne
31-216 Kraków, woj Małopolskie
ul. Zdrowa 8
http://www.weselmysie.pl/
511 290 712

Firma Weselmy Się z Krakowa jest pierwszą firmą w Krakowie zajmującą się organizacją przyjęć. Działamy na małopolskim rynku nieprzerwanie od 1996 roku wyrabiając sobie wizytówkę firmy solidnej i niezawodnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprawić, by goście byli zachwyceni. Naszą domeną jest profesjonalizm za rozsądną cenę.

Wyobraź sobie elegancką salę, gustownie udekorowane stoły, miłą, fachową obsługę, oraz bogate menu z wyśmienitymi potrawami, podczas gdy Ty beztrosko bawisz się na przyjęciu. Brzmi jak marzenie, lecz dzięki wysokiej klasy obsłudze "Weselmy się" może stać się rzeczywistością.

Już za cenę 179zł od osoby oferujemy kompleksową obsługę przyjęcia, obfite menu, które pięknie przybrane zachwyci wyglądem i zadowoli podniebienie każdego gościa. Podczas indywidualnego ustalania wymarzonego menu proponujemy ponad 150 różnych potraw do wyboru. Nasza firma nie eksperymentuje, ale idąc z duchem czasu, opiera się na sprawdzonej tradycji.Doświadczona, miła i uśmiechnięta obsługa ujmie zarówno młode jak i starsze pokolenie, a przecież o to nam chodzi. Potrafimy sprawić, iż przyjęcie będzie nie tylko dobrze zorganizowane, ale również przerodzi się w magiczną noc.Posiadamy bogatą ofertę sal, w różnych rejonach Krakowa i okolic, każda w innym stylu i każda o wysokim standardzie. Wszystko po to, aby dopasować się do potrzeb klienta. (Vangelis, Załęcze, Magdot, Dolina Owczar )

Polecamy również firmy współpracujące z nami od wielu lat, które świadczą usługi dodatkowe takie jak:  kurs tańca,  fotografia plenerowa, fotografia studyjna, fotoreportaże, orkiestra, dj, wodzirej, filmowanie, limuzyna, autokar, bus, dekoracje sali, dekoracje kościoła, dekoracje limuzyn. Zamawiając obsługę "Weselmy się" nie robisz tego w ciemno. W biurze przy ul. Zdrowej 8 można zapoznać się z całą ofertą firmy.Pełną satysfakcja dla nas jest zawsze radość tych, którzy powierzyli nam zorganizowanie uroczystości, ponieważ potrafimy się cieszyć szczęściem innych.A zatem weselmy się z... "Weselmy się".

Mapa
Liczba wyświetleńOko 1244
Liczba komentarzyKomentarze 0
Ddoatkowe informacje
Maksymalna liczba gości na sali Liczba gości 200
Komentarze


Ładuję
Pobieram komentarze...

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA